هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

“چرا ساعتهای ریچارد میل گران هستند؟”

ساعتهای ریچارد میل از حدود 80،000 دلار شروع می شود و قیمت آنها برای برخی از ساعتهای عجیب و غریب آنها تا چندین میلیون دلار می رسد. ریچارد میل حداقل سالانه 1000،000 دلار+ ساعت متفاوت عرضه می کند و میانگین قیمت یکی از ساعت های توربیلون آنها بین 500 تا 800 هزار دلار متغیر است. اینها حتی با توجه به استانداردهای ساعتهای لوکس ، اعداد عظیمی هستند – بنابراین یک سوال بسیار رایج از سوی مصرف کنندگان و همچنین دیگران در صنعت ساعت این است که “چرا ساعتهای ریچارد میل گران هستند؟”

آیا محصولات ریچارد میل ارزش ذاتی زیادی دارند و باید قیمت بالایی داشته باشند؟ یا عوامل دیگری وجود دارد که به مارک اجازه می دهد (با موفقیت) این مقدار پول را برای یک ساعت واحد شارژ کند؟ ما با تحسین تلاش می کنیم برخی از اسرار مارک تجاری را باز کنیم که به ریچارد میل اجازه می دهد همچنان با ساعت های بسیار گران قیمت که آنها یکی پس از دیگری خریداری می کنند ، از فهرست مشتریان نخبه خود لذت ببرد.

ریچارد میل خود بخش مهمی از موفقیت ویژه این برند است. از جهات مختلف ، بدون او نام تجاری به شکل امروزی خود ادامه نمی دهد. من زمان بیشتری را صرف صحبت در مورد اینکه چگونه مرد ریچارد میل تلاشهای مارک ساعت ریچارد میل را تقویت می کند می کنم ، اما ابتدا کمی از زمینه. ریچارد میل فعالیت حرفه ای خود را در صنعت ساعت سازی در آغاز بحران کوارتز آغاز کرد – زمانی که صنعت ساعتهای مکانیکی سنتی سوئیس به دلیل ساعت های الکترونیکی کوارتز ارزان قیمت تولید شده در آسیا به شدت در معرض تهدید بود.

Richard Mille Watches – Innovative high-performance watches or mere status symbols for millionaires?

ریچارد میل حتی در شرکتی کار کرد که سرانجام به Seiko فروخته شد ، یکی از شرکت های ساعت سازی ژاپنی که در این دوران نه تنها به عنوان دشمن اصلی سوئیسی ها شناخته می شد (سوئیسی ها به تازگی بخشش ساعت سازان ژاپنی را شروع کرده اند) ، بلکه همچنین یکی از معدود شرکت هایی بود که به شدت تلاش می کرد بسیاری از مارک های سنتی ساعت را “خریداری” کند.

در این محیط بود که ریچارد میل نه تنها صنعت ساعت را آموخت ، بلکه روحیه کارآفرینی خود را نیز به دست آورد. در اوایل دهه 1990 ، او به عنوان جواهرساز فرانسوی به عنوان سرپرست ساعت سازی پیوست. کمتر از یک دهه بعد ، اولین ساعت با مارک ریچارد میل در سال 2001 منتشر شد. ریچارد میل به سرعت اهمیت تصویر ، انحصاری بودن و شیوه زندگی را آموخت. او فهمید که در حالی که یک ساعت با کیفیت بالا همیشه ارزش ذاتی دارد ، اکثر مشتریان در حوزه لوکس به سادگی محصولات را خریداری نمی کنند زیرا از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

ریچارد میل از طرفداران اصلی ورزش های اتومبیلرانی بود و بود. او حتی ماشین های مسابقه ای دهه 1970 را جمع آوری می کند. من یک مکالمه سرگرم کننده را با او چند سال پیش به خاطر می آورم که می گفت ماشین های مسابقه ای تولید شده پس از دهه 1970 جمع آوری (و رانندگی) بسیار دشوار است زیرا فقط برای روشن کردن موتور معمولاً به وسایل الکترونیکی سفارشی نیاز بود که در بسیاری از موارد پس از یک دستگاه در دسترس نبود. چند سال. شیفتگی میل به ورزشهای اتومبیلرانی مانند فرمول 1 در توسعه و رشد وی در برند ریچارد میل نقش اساسی داشت.

Richard Mille Watches: The Extreme Real-Life Test of Endurance

در اواخر دهه 1990 ، هنگامی که او ایده مارک ریچارد میل را شکل می داد و اولین محصول آن (RM001) را با شریک Audemars Piguet (به طور خاص طراح جنبش و سازنده APRP) توسعه می داد ، میل اولین تصمیم استراتژیک مهم خود را گرفت – که شرکت او ساعتهای مدرن و کلاسیک تولید می کند. ظاهراً برنامه این بود که ریچارد میل ساعت تولید کند به همان شیوه ای که تیم ها اتومبیل های مسابقه را تولید می کردند – با غفلت کامل از هزینه تولید و تمرکز بر استفاده از تکنیک ها و مواد تولید مدرن برای حداکثر عملکرد. درست است که “عملکرد” ​​برای یک ماشین در مقابل یک ساعت کمی متفاوت است ، اما این مفهوم بیش از حد کافی بود تا ریچارد میل را به جایی که امروز است برساند – شرکتی که کم و بیش همان جهت را با فلسفه توسعه محصول خود حفظ می کند. اگر بخواهیم ، چیزی که ریچارد میل توانست به فرمول اولیه اضافه کند اهمیت جلب توجه و بیدار نگه داشتن مشتریان نخبه بود – کاری که محصولات لوکس (از هر شکل) قرن هاست که نیاز به انجام آن دارد.

Manufacture visit: Richard Mille

تا کنون من در مورد اینکه چرا ساعتهای ریچارد میل گران هستند ، بحث نکرده ام ، اما هدف من این بود که مارک را به شکل مناسب تفسیر کنم تا بقیه بحث زیر برای علاقه مندان به ساعت و همچنین دیگر مصرف کنندگان واضح باشد. شیفته این ساعت ساز لوکس غیرمعمول موفق. به طور خلاصه ، من توضیح خواهم داد که چگونه یکی از ارزش های اصلی خرید ساعت ریچارد میل این است که به شما امکان دسترسی به یک باشگاه منحصر به فرد را می دهد و با وجود قیمت ، هیچکس پیشنهاد بیشتری ارائه نمی دهد.

Hands-On - Richard Mille RM 40-01 Tourbillon McLaren Speedtail (Price)

قیمتها واقعاً ارزش ذاتی ندارند
رایج ترین سوالی که هر مصرف کننده باید هنگام ارائه قیمت یک محصول بپرسد این است که “آیا ارزشش را دارد؟” آیا ساعتهای ریچارد میل بر اساس هزینه تولید آنها چند صد هزار دلار (به طور متوسط) قیمت دارند؟ در زمانهای مختلف در طول این سالها ، من با افرادی در صنعت ساعت صحبت کرده ام که احساس می کنند بعد از اینکه متوجه شدند ساعت های ریچارد میل حاشیه سود زیادی دارند ، یک خبر داغ را به من ارائه می دهند. این اطلاعات نه تنها تعجب آور نیست ، بلکه برای موفقیت نام تجاری نیز اهمیت چندانی ندارد.

با این اوصاف ، من درک می کنم که قیمت ساعت ریچارد میل در واقع بیشتر تاکتیکی استثنائی است تا ارائه هزینه های تولید و سربار به علاوه حاشیه سود مناسب.

For thief of $1.3 million Richard Mille watch, options are limited

در عوض ، من می خواهم این واقعیت را بیان کنم که به طور دقیق ، ساعتهای ریچارد میل نیازی به هزینه زیادی ندارند. با این اوصاف ، من دوست دارم به افرادی که از قیمت محصولات ریچارد میل شکایت دارند یادآوری کنم که با وجود هزینه زیاد ، شما هنوز نمی توانید همان تجربه ساعت مچی را با قیمت کمتر دریافت کنید (که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهم کرد).

بنابراین ، برای ریچارد میل ، قیمت های بالا به عنوان یک تاکتیک محروم عمل می کند تا از “نوع اشتباه مصرف کننده” در مالکیت یکی از محصولات جلوگیری کند. هیچ راهی سریعتر برای ناامید کردن یک مصرف کننده لوکس اختصاصی وجود ندارد به این ترتیب که به آنها اجازه دهید اقلام وضعیت گران قیمت خود را بر روی مچ دست کسی ببینند که به اندازه خود قادر به خرید نیست.

Richard Mille RM 001

اگرچه ریچارد میل به احتمال زیاد می تواند معاملات دوست داشتنی را به “دوستان برند” ارائه دهد ، اما این کار را نمی کند. برای حفظ انحصاری بودن باشگاه “ریچارد میل” ، باید از درهای ورودی آن محافظت کنید (به عبارت استعاری). داشتن قیمت بالای خرده فروشی کافی نیست ، اما هنگام صحبت از فروش باید چنین قیمت هایی را تأیید کرد. من نمی گویم از همه کسانی که ریچارد میل می خرند خواسته می شود تا قیمت خرده فروشی کامل را بپردازند ، اما حتی اگر نوعی تخفیف وجود داشته باشد ، قیمت حاصله همچنان بسیار بالا خواهد بود. خرید ریچارد میل فقط مانند خرید مرسدس بنز نیست ، بلکه خرید مرسدس بنز و خانه ای با گاراژ برای قرار دادن آن است. با قیمت در سطح ریچارد میل ، حتی تخفیف ها نیز به اکثر مصرف کنندگان کمک نمی کند از این واقعیت فرار کنید

دسته بندی ها :

به اشتراک بگذارید :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید