هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چگونه یک ساعت را با لباس خود تطبیق دهیم | 5 نکته در مورد تطبیق ساعت با لباس

قوانینی برای مطابقت ساعت شما با لباس شماست؟

کمی بیش از حد به نظر می رسد؟

مردی را که در یک لباس کراوات سیاه و سفید قرار دارد تصور کنید.

او دارای متانت ، سبک و وضعیتی است که توجه همه را به خود جلب می کند.

او به طور عادی مچ دست خود را برمی گرداند تا زمان را بررسی کند… یک ساعت مچی ماشین حساب کاسیو با یک بند لاستیکی

شکست!!

از آنجا که مردان از جواهرات محدود استفاده می کنند ، ساعت بیانگر شخصیت آنهاست. بهترین ساعت های مچی ساده ، همه کاره ، پیچیده و کلاسیک هستند.

بیشتر آقایان ترجیح می دهند بیش از یک ساعت داشته باشند تا بتوانند از ساعت مناسب برای تکمیل لباس خود استفاده کنند.

سبک ساعتی که برای پوشیدن انتخاب می کنید باید متناسب با رسمی بودن لباس شما باشد.

5 قانون تطبیق ساعت که در هر شرایطی بی انتها و مرتبط هستند کدامند؟

شماره 1 – رسمیت ساعت خود را با رسمیت لباس خود مطابقت دهید
ساعت دیجیتال یا آنالوگ؟

لباس یا گاه به گاه؟

تفاوت در چیست؟

ساعت های آنالوگ دارای صفحه ای با عقربه های ساعت و دقیقه و یا نشانگر یا اعدادی هستند که یک روز 12 ساعته را نشان می دهد. این ساعت ها کلاسیک و رسمی تر در نظر گرفته می شوند و همین امر آنها را برای فعالیت های تجاری ، رویدادهای رسمی یا قرار ملاقات مناسب می کند.

ساعت های دیجیتال دارای صفحه نمایش LCD یا صورت LED هستند که زمان را به صورت عددی نشان می دهد. این ساعت ها معمولی در نظر گرفته می شوند.

دسته بندی ها را تماشا کنید
پیشرفت های اخیر در فناوری پوشیدنی به ساعت سازان این امکان را داده تا ابزارهای بسیار خوبی بسازند که بسیار پیشرفته تر از ساعت های ساده هستند. می توانید تماس بگیرید ، مختصات GPS خود را ردیابی کنید و تقویم خود را از طریق ساعتهای گجت بررسی کنید.

ساعتهای گجت اختصاصی را که از معادله خارج می شوند ، پنج دسته ساعت وجود دارد که اکثر مردان صاحب آنها هستند …

ساعتهای لباس – ساعتی با صورت سفید ساده و بدون هیچ گونه عارضه و بند چرمی مشکی به همان اندازه رسمی است. رسمی ترین ساعت لباس ساعت هایی است که فقط ساعت ها ، دقیقه ها ، ثانیه ها و شاید تاریخ را نشان می دهد. عوارض موجود در ساعت مچی لباس ساده تر است و به ورزش مربوط نمی شود.

ساعتهای غواص – که به آنها ساعت غواصی نیز گفته می شود ، در اصل به عنوان ساعتهای کار / ابزار استفاده می شده است. این ساعت ها برای غواصی در زیر آب طراحی شده اند و از حداقل مقاومت در برابر آب تا 100 متر برخوردار هستند.

از فیلم های جیمز باند الهام نگیرید و ساعت غواصی را با کت و شلوار بپوشید. این معادل پوشیدن کت و شلوار با چکمه های کار است.

ساعتهای کرونو / ورزشی – یک ساعت لباس واقعی نیست ، اما به خصوص در مارک های بالاتر می تواند کاملاً شیک باشد. ساعت های ورزشی با دوام ، براق و از کامپوزیت های پلاستیکی با کیفیت بالا ساخته شده اند.

 

قطب نما ، کیلومترشمار ، ارتفاع سنج ، فناوری GPS ، مانیتورهای نبض و طیف وسیعی از عملکردهای دیگر برای پسری که سبک زندگی فعالی دارد پیش بینی کنید.

ساعت های خلبان یا بروشور – با طراحی ساده صفحه و قطر نسبتاً بزرگ (بیش از 50 میلی متر) ، این ساعت ها ساخته شده اند تا دقیق و آسان خوان شوند. در اصل از روی کت خلبان استفاده می شد – آنها با یک تاج بزرگ ساخته می شدند که می توانست هنگام استفاده از دستکش استفاده شود.

ساعتهای میدانی – در طول جنگ جهانی اول ، شخصیت هک کننده یک ساعت میدانی به افراد پیاده اجازه می داد تا برای همگام سازی ساعت های خود ، ثانیه عقربه ساعت های خود را متوقف کنند. ساعت های میدانی ساعت های متنوعی هستند که برای انجام وظیفه فعال به اندازه کافی سخت هستند. طراحی ساده خوانایی اعداد را بهبود می بخشد. به طور معمول ، این ساعت ها دارای اندازه متوسطی هستند ، با یک عدد سفید یا سبز در برابر یک صفحه سیاه و سفید و بر روی مکانیزم سیم پیچ دستی کار می کنند.

سطح رسمیت

ساعت ها برای هدفی خاص ساخته می شوند. با تطبیق سبک ساعت خود با رسمی بودن مراسم ، از اشتباهات رایج مد جلوگیری کنید.

کراوات سیاه / کراوات سفید – برای رویدادهای رسمی ، سادگی مهم است. از نظر تاریخی – اگر بخواهید در چنین رویدادی به ساعت خود مراجعه کنید بی ادبی تلقی می شود. یک ساعت لباس ساده به سبک کلاسیک و بند چرمی مشکی ، هرگونه اعتراض ناظران محافظه کار را بی صدا می کند.
لباس کسب و کار – برای مشاغل – با یک ساعت طلایی یا نقره ای مدل دار ساده و کلاسیک با صفحه شماره گیری باریک و بدون هیچ گونه عارضه ای همراه باشید. یک لباس محافظه کار تیره بهتر است با یک ساعت لباس کلاسیک یا یک ساعت غواص با یک بند چرمی ست شود.
Casual Business – بهتر است یک کت و شلوار رنگ روشن و بدون گردنبند با کرونوی پیشرفته ، خلبان یا حتی ساعت مچی هوشمند درست شود.

گاه به گاه – اگر ساعت مچی باند متال داشته باشد ، رسمیت کمتری دارد. نوار فلزی به طور کلی برای لباس راحتی مناسب است در حالی که نوار چرمی برای هر منظور مناسب است. هر یک از دسته های ساعت را می توان با شلوار جین ، پیراهن مجلسی و چکمه های لباس پوشید. ساعت های دیجیتال فقط باید با لباس های معمولی یا لباس تمرین استفاده شوند.
ورزش – برای فعالیتهایی که شامل حرکات بدنی غیرقابل پیش بینی است ، مانند ورزش ، ساعت لباس نامناسب است. بند ، قاب و صفحه ساعت با موادی محافظت می شوند که به شما اجازه می دهند روی فعالیت تمرکز کنید – بدون نگرانی در مورد اینکه ساعت از مچ دست شما جدا می شود یا شیشه های خرد شده در اواسط بازی نگران باشید.

 

شماره 2 چرم

مواد و رنگ کفش شما مرجع مناسبی برای انتخاب بند ساعت است. شما باید با تطبیق کمربند و کفش خود شروع کنید.

بند ساعت سیاه باید با کفش و کمربند مشکی پوشیده شود. نوار قهوه ای با کمربند و کفش قهوه ای. نوار نقره ای یا طلایی متناسب با هر دو رنگ است.

نوارهای قابل تعویض گزینه بسیار خوبی برای مردانی است که کفش هایی با رنگ های مختلف دارند بندها نباید دقیقاً همرنگ کفش های شما باشند ، اما لحنی مشابه (نور در مقابل متوسط در مقابل تاریک) دارند.

ساعت باند مشکی با کفش تن قهوه ای نپوشید. یا یک باند قهوه ای با کفش های مشکی.
ساعت مچی با نوار لاستیکی کاملاً مناسب مناسبت های گاه به گاه یا ورزشی است.
یک زمان سنج برای ورزش ساخته شده و برای ورزش یک مدل ساخته شده است. به طور کلی باید برای ورزش استفاده شود.
از باندهای پلاستیکی برای ساعتهای دیجیتالی معمولی بیشتر استفاده می شود.
در ساعت های آنالوگ ، بند ساعت یا یکی است

ساخته شده از چرم یا همان نوع فلز مورد استفاده در مورد.
بندهای چرمی خشن و فرسوده با شلوار جین بهتر کار می کنند. چنین ساعتی در یک مراسم ناهار خوری مناسب نخواهد بود.
نوار چرمی مناسب انتخاب کلاسیک است ، اما نوارهای طلایی یا نقره ای مناسب آنها برای تکمیل لباس شماست.

 

شماره 3 مکمل های فلزی

قاب فلزی ساعت (قاب دور صورت) باید مکمل لهجه های فلزی سایر لوازم جانبی شما باشد. کیس می تواند مربع ، مستطیل ، گرد و چند ضلعی باشد. روکش روی کیس می تواند مات ، براق ، مات ، طرح دار یا منبت کاری شده با کریستال یا جواهرات دیگر باشد.

فلزات مورد استفاده در ساخت این مورد شامل فولاد ، طلا ، نقره ، پلاتین و تیتانیوم است.

ساعت رزگلد را می توان با سگک کمربند طلایی پوشید – به اندازه کافی نزدیک است.

اگر پوشش فلزی ساعت سیاه شود چه می کنید؟ سپس می توانید با طلا یا نقره همراه شوید.

 

شما می خواهید رنگ فلز را با ساعت و انگشتر هماهنگ کنید ، به عنوان مثال ، تمام لوازم جانبی شما طلایی باشد.

لوازم جانبی دیگری که باید به آنها توجه کنید ، شامل بندهای دکمه سر دست ، سگک کفش ، سگک در تنظیم کننده های جانبی شلوار یا پشت کت و سایر جواهرات روی لباس شماست.

یک ساعت روکش طلا برای لباس ها و کفش هایی با رنگ خاکی مناسب ترین حالت است ، در حالی که نقره ای با رنگ های خاکستری ، آبی و مشکی تهیه می شود.

 

شماره 4 ساعت های هیرلوم قوانین را خم می کند

قطعات Heirloom نشان دهنده میراثی است.

آنها معمولاً به عنوان یک جذابیت خوش شانسی یا به عنوان خاطره ای از صاحب اصلی استفاده می شوند. ساعت موروثی کالایی است که نمی تواند تحت قوانین تطبیق ساعت با لباس قرار گیرد.

به یک دلیل ساده – آنها قطعات مکالمه بسیار خوبی هستند و باعث به یاد ماندنی شدن شما می شوند. وراثت به شما امکان خم شدن و حتی نقض قوانین ذکر شده در اینجا را می دهد.

ساعت ملاقات بر اساس آخرین روندها یا مدها پوشیده نمی شود ، این یک یادآوری است

تاریخ و فرهنگ خانوادگی.

مردانی که در جنگ جهانی اول شرکت کردند ، ساعت های مچی خود را به یاد فرزندان و فرزندانشان به یادگار فداکاری های آن نسل تحویل دادند. اگرچه عملکرد این ساعت ها به عنوان یک نگهدارنده زمان نیست ، اما این موروثی ها گرامی داشته می شوند و از طریق نسل های دیگر منتقل می شوند.

 

شماره 5 هنگامی که شک دارید ساعت خود را با کفش های خود مطابقت دهید

رنگ سیاه به طور کلی لباس زیر است ، اما این گزینه را به عنوان گزینه پیش فرض مناسب انتخاب نمی کند. بعضی اوقات کفش های قهوه ای فقط انتخاب بهتری هستند. نوارهای چرمی قابل تعویض در اینجا مفید هستند – یکی به رنگ قهوه ای و دیگری به رنگ مشکی برای هر ساعت. یا رنگ دیگری برای تنوع بیشتر.

چرم مشکی از قهوه ای رسمی تر است. بند ساعت مشکی بیشتر مناسب رویدادهای رسمی است.
لوفرهای منگوله ای لغزنده ، کاری معمولی محسوب می شوند.
آیا قادر به تصمیم گیری بین یک گروه چرمی قهوه ای یا سیاه نیستید؟ لباس پوشیدن را با کفش قهوه ای در مقابل دسته کفش مشکی برابر کنید.
ساعت های نقره ای با کفش هایی در سایه های سیاه ، خاکستری ، نقره ای و آبی مطابقت دارند. ساعت های طلایی با رنگ های قهوه ای ، بژ ، برنزه و سایر رنگ های زمینی همراه هستند.
کفش مشکی بالمورال آکسفورد با کت و شلوار تیره پوشیده اید؟ با یک ساعت رسمی بروید.

برای بهترین جلوه ، یک ساعت متناسب با اندازه خود نیز انتخاب کنید. ساعت ها باید متناسب با بدن شما باشند. مردان لاغر می توانند ساعت های باریک کار کنند ، در حالی که بچه های بزرگتر می توانند ساعت هایی با صفحه تماشای بوکسور و قوی داشته باشند.

برای اطمینان از هماهنگی بین لباس و ساعت از این نکات استفاده کنید.

دسته بندی ها :

به اشتراک بگذارید :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید