هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

12 نوع بهترین ساعت

یک ساعت نمایانگر شخصیت پوششی شماست. همچنین می تواند سلیقه ، ثروت و حتی طنز شما را منتقل کند.
انتخاب یک ساعت بسیار سخت است. چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. داشتن یک ساعت مچی مناسب برای هر رویدادی در زندگی شما این اطمینان را به شما می بخشد که واقعاً در هر کجا زندگی شما را به لباس می پوشاند. در اینجا ما بهترین سبکهای ساعت را گردآوری کرده ایم تا به مجموعه رو به رشد شما اضافه کنیم. اگر دوست دارید ساعت مچی جمع کنید ، ممکن است بخواهید یک کیف ساعت تهیه کنید تا آنها را منظم نگه دارید.

باید ساعت ها به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند. بسیاری از موارد می توانند ساعت ، گرد و غبار ، باد و سایر موارد را تحت تأثیر قرار دهند. دور نگه داشتن آنها از این عناصر و نگه داشتن آنها در راه درست کار دشواری نیست. یک کیف ساعت به شما امکان می دهد ساعتهای خود را سازماندهی و ذخیره کنید ، بنابراین در صورت عدم استفاده آنها را حفظ کنید. ما لیستی از بهترین موارد دیده بان برای ذخیره املاک با ارزش خود را انتخاب کرده ایم ، موردی را که دوست دارید انتخاب کرده و آنها را به سبک نشان دهید!

انواع ساعت:

ساعت آنالوگ
ساعت دیجیتال
ساعت اتوماتیک
ساعت کورنوگراف
ساعت غواصی
ساعت مچی
ساعت کوارتز
ساعت مکانیکی
ساعت خلبانی
دیده بان میدانی
ساعت هوشمند
ساعت لوکس

1. ساعت آنالوگ

ساعتهای آنالوگ دارای نمایشگرهایی با صورت ساعت مینیاتوری با 12 ساعت ، یک ساعت با تنظیم دستی و دقیقه ای هستند. برخی از ساعتهای آنالوگ نیز دست دوم دارند. ساعتهای آنالوگ با اعداد سنتی و ساعتهای آنالوگ با اعداد رومی وجود دارد. بیشتر ساعتهای آنالوگ دارای علائم 60 دقیقه در ساعت هستند. همچنین ، به عنوان دیده بان آنالوگ نامیده می شود.

 

2. ساعت دیجیتال

Digital Watch یک ساعت است که در آن ساعت ها ، دقیقه ها و بعضی اوقات ثانیه ها با رقم نشان داده می شوند ، نه اینکه با دست تنظیم شوند.

3. ساعت اتوماتیک

ساعت اتوماتیک یک ساعت است که به دلیل حرکت منظم مچ دست پوشنده ، کار خود را ادامه می دهد. در صورت پوشیدن روزانه ، ساعت های اتوماتیک نیازی به سیم پیچ ندارند. انرژی با استفاده از وزن فلزی نیم دیسک به نام روتور ذخیره می شود که هنگام حرکت بازو می چرخد. از این انرژی برای تأمین انرژی ساعت استفاده می شود و می تواند ساعت را در شب یا در حالی که ساعت پوشیده نمی شود ، نگه دارد. انرژی ذخیره شده در ساعت مچی اتوماتیک می تواند یک ساعت مچی غیر متولد نشده را به مدت 24 تا 48 ساعت نگه دارد. همچنین ، به عنوان دیده بان Self-Winding نامیده می شود.

4. ساعت مچی کورنوگراف

“Chronograph” فقط یک کلمه جالب برای “کرنومتر” است. استفاده از جدول زمانی آسان است. شما فقط برای شروع یا متوقف کردن کرنومتر ، دکمه شروع / توقف را در کنار ساعت فشار می دهید. دکمه پایین را فشار دهید تا دوباره به صفر بازگردد. عملکرد chronograph در صفحات تماشای chrono به شما امکان می دهد مسابقات و رویدادهای زمانی را انجام دهید.

5. ساعت مچی غواصی

Diving Watch یک ساعت است که برای غواصی زیر آب طراحی شده است و دارای مقاومت در برابر آب بیشتر از 100 متر (330 فوت) است. ساعت معمولی غواص دارای مقاومت در برابر آب در حدود 200 تا 300 متر (660 تا 980 فوت) خواهد بود ، اگرچه فناوری مدرن امکان ایجاد ساعتهای غواصی را فراهم می آورد که می توانند بسیار عمیق تر حرکت کنند. همچنین با عنوان Dive Watch یا Diver’s Watch دیده می شود.

6. ساعت لباس

یک ساعت لباس ظریف ترین ساعت ها است. این یک هدف دارد و این باید گفتن زمان باشد.

یک ساعت لباس ساده باید ساده باشد. زیبا و مهمتر از همه ، حداقلی. این ساعت مفرح نیست که با الماس یا یک نمودار زمانی عجیب و غریب باشد ، به نظر می رسد مانند ساعت. ظریف ، کم درک و جذاب است. آنها قصد ندارند با شلوار جین و تی شرت پوشیده شوند. به باشگاه؛ یا بولینگ شنبه شب. این با کت و شلوار تجاری ، ژاکت شام و بعضی مواقع یک توله سکسی جفت می شود.

7. ساعت کوارتز

ساعت مچی کوارتز توسط یک اسیلاتور الکترونیکی همزمان با بلور کوارتز تغذیه می شود. جریان الکتریکی باعث می شود کوارتز در داخل با فرکانس دقیق پالس شود. فرکانس از طریق یک مدار یکپارچه که در آن قدرت از طریق یک موتور پله کوچک رها می شود شکسته می شود که ساعت را در حال حرکت است. ساعتهای کوارتز هر از گاهی به تعویض باتری نیاز دارند.

8. ساعت مکانیکی

یک ساعت مکانیکی ساعت است که از مکانیسمی برای اندازه گیری گذر زمان استفاده می کند ، برخلاف ساعتهای کوارتز مدرن که به صورت الکترونیکی کار می کنند. توسط چشمه رانده می شود (به نام اصلی) که باید به صورت دوره ای زخم شود. این باعث می شود صدای “تیک زدن” از همه ساعتهای مکانیکی مشخص شود.

9. ساعت خلبانی

این ساعت های هوانوردی با در دست گرفتن مچ دست خلبانان ، به اوج همجوشی ایده آل سبک و دوام رسیده اند. از مجموعه Fortis Aviatis گرفته تا ساعتهای اسکادران ، ساعتهای خلبانی سخت و آماده برای هر کاری هستند. همچنین به عنوان دیده بان Aviator نامیده می شود.

10. دیده بان میدانی

فیلد دیده بان برای مأمورانی که نیاز به هماهنگی حملات داشتند ، ساعت را در شب می گفتند و ساعت مچی ورزشی را تحمل می کرد که می تواند در برابر سخت گیری های جنگ مقاومت کند ، همه در عین حال که به نظر خوب می رسید. ساعتهای میدانی همچنان در حال رونق بخشیدن به یک vibe نظامی-esque هستند و همه در همان زمان ناهموار ، کاربردی و شیک هستند.

11. ساعت هوشمند

ساعت هوشمند یک دستگاه قابل حمل است که دقیقاً مانند ساعت سنتی طراحی شده است که روی مچ دست پوشیده می شود. ساعت های هوشمند اما مانند گوشی های هوشمند دارای صفحه نمایش لمسی ، برنامه های پشتیبانی و اغلب ضربان قلب و علائم حیاتی دیگر را ضبط می کنند.

12. ساعت لوکس

این ساعت ها برای کلکسیونرهای تماشای ساعت و یا افراد خبره و کسانی که از دقت و عوارض بسیار خوبی که در یک ساعت وجود دارد قدردانی می کنند بسیار عالی هستند. چنین ساعتهایی اغلب در سنگهای قیمتی گرانبها و سایر مواد گران قیمت محصور می شوند.

 

وقتی خود را در بازار ساعت جدید پیدا می کنید ، این خصوصیات را در نظر داشته باشید.

 

دسته بندی ها :

به اشتراک بگذارید :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید