هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راهنمای کامل خرید ساعت مچی برای خانم ها

برای داشتن یک استایل کامل و بدون نقص قطعا توجه به تمامی اجزای آن از اهمیت خاصی برخورد است. ساعت مچی یکی از آن اجزایی است که با اینکه جزء کوچکی به حساب می آید اما نبود آن یک نقص جدی در پوشش یک فرد شیک پوش محسوب می شود. برخی ساعت مچی را یکی از زیورآلات خود محسوب کرده و به دلخواه از آن استفاده می کنند اما ما در اینجا به شما تأکید می کنیم که بدون وجود یک ساعت مناسب پوشش شما دچار یک نقص جدی است. پس قطعا انتخاب ساعت مچی مناسب بسیار بااهمیت خواهد بود.

یک ساعت کافی نیست!

در ابتدا باید بدانید که برای هر مکان و زمانی، ساعت بخصوصی لازم است. مثلا فردی را درنظر بگیرید که در یک مجلس نامزدی یا عروسی یک ساعت کامپوتری پیشرفته با چند دکمه بزرگ و یک بند رنگی به دست دارد؛ قطعا مضحک و خنده دار خواهد بود.

شما حداقل به سه ساعت مختلف نیاز دارید: ساعت ورزشی، ساعت کلاسیک، ساعت مجلسی.

ساعت ورزشی را زمانی استفاده خواهید کرد که به پیاده روی و باشگاه رفته اید و نیاز به یک ساعت با قابلیت های ویژه دارید. تایمر داشته باشد، سنسور سنجش ضربان قلب داشته باشد، قدم شمار داشته باشد و …

ساعت کلاسیک مخصوص زمانی است که به قرارهای دوستانه، محل کار و یا جلسات رسمی می روید. ما در این مواقع ساعت هایی با مدل کلاسیک راپیشنهاد می دهیم. اینگونه ساعت ها در عین سادگی هیچگاه تکراری نخواهند شد.

و یک ساعت مجلسی که براق و جذاب باشد و ترجیحا دارای نگین و بند کارشده باشند.

با توجه به بودجه خود خرید کنید

ساعت از آن دست کالاهایی است که طیف قیمتی بسیار متنوعی دارد. شما ساعت هایی با قیمت بسیار اندک یعنی حدود ۵۰ هزارتومان را به راحتی در هرکجا پیدا خواهید کرد که برخی از آنها بسیار زیبا و چشم نواز اند. اما اگر از این ساعت ها خریده اید نباید توقع خیلی بالایی از آنها داشته باشید چون احتمالا بعد از دو سه بار استفاده از کار خواهند افتاد. ساعت هایی هم هستند که قیمت هایی معادل ۸ میلیارد تومان دارند و مخصوص میلیاردرهای دنیا ساخته می شوند. قیمت بالای آنها گاها به دلیل ویژگی خاص آنهاست که در دیگر ساعت ها به ندرت یافت می شود و یا به دلیل استفاده از سنگ های قیمتی بر روی آنهاست. این ساعت ها عموما از طلای ۲۱ عیار ساخته می شوند و در برخی مدل های خاص فقط تعداد محدودی از آنها تولید می شوند مثلا فقط ۸ عدد!

اگر به دنبال خرید از برندی خاص هستید…

اگر قصد دارید که از یک برند معتبر و خاص خرید کنید ذکر چند نکته خالی از لطف نیست:

حتما شماره سریال ساعت موردنظر خود را یادداشت کرده و در سایت یا نمایندگی های معتبر آن برند، شماره سریال راچک کنید.

خوب است بدانید برندهای معروف ساعت خود را تا دو سال گارانتی می کنند.

اگر می خواهید از اصل بودن ساعت اطمینان داشته باشید بدانید که حداقل دو بار نام برند روی قسمت های مختلف ساعت حک می شود.

کارت گارانتی و فاکتور خرید را از فروشنده طلب کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از برندها در ایران نماینگی ندارند و ساعت ها در صورت اصل بودن قطعا به صورت قاچاق وارد کشور شده اند، پس قاعدتا هر اتفاقی برای ساعتتان بیفتد پای خودتان تمام می شود.

ویژگی های خود ساعت را مد نظر قرار دهید

ساعت ها هر کدامشان با توجه به ویژگی خاصی که دارند قیمتشان هم متفاوت می شود.

یکی از آن ویژگی ها جنس بدنه ساعت است. ممکن است تیتانیوم، آلمینیوم، استیل و یا حتی پلاستیک باشند. مسلما تیتانیوم از عمر بالاتری برخوردار است.

دومین ویژگی جنس صفحه و نیز جنس رویه آن است. صفحه ساعت می تواند پلاستیکی، صدفی و یا حتی فلزی باشد. و رویه آن نیز می تواند تلق یا شیشه باشد که شیشه خود انواع مختلفی دارد. تمام این ویژگی ها روی قیمت ساعت مؤثر خواهند بود.

برخی ویژگی های خاص باعث می شوند که قیمت ساعت بسیار تغییر کند. مثلا ساعتی که تاریخ شمار دارد قطعا گرانتر است.

دسته بندی ها :

به اشتراک بگذارید :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید