هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

7 اکسسوری ضروری برای آقایان

اکسسوری از جمله مواردی است که میتواند ی ظاهر معمولی را به استایلی فوق العاده تبدیل کند. خانم ها در استفاده از اکسسوری ها محدودیت ندارند بنابراین به راحتی میتوانند از آنها استفاده کنند اما اقایان کمی در استفاده از اکسسوری مردانه محدودیت دارند.

این هفت آیتم را جزو همیشگی ایتم های خود قرار دهید و زمانی که میخواهید استایل خودتان را بهتر کنید از آنها استفاده کنید.

ساعت

ساعت یکی از آن اکسسوری های مردانه ای است که تقریبا بیشتر آقایان از آن استفاده میکنند. بهتر است چند ساعت را در بین وسایل خود قرار دهید. میتوانید از ساعت هایی که بند چرمی یا پارچه ای دارند در استایل اسپرت خود استفاده کنید و ساعت هایی با بند فلزی را برای موقعیت های رسمی استفاده کنید.

برای ست کردن ساعت میتوانید از کمربند یا کفش خود استفاده کنید. فراموش نکنید که ساعت علاوه بر نشان دادن زمان کاربرد های دیگری نیز دارد.

کیف پول

مدتها پیش اقایان با انواع کیف آشنایی چندانی نداشتند و بیشتر استفاده کننده کیف ها زنان بودند اما خوشبختانه چندسالی است که دنیای مد و فشن کیف ها راه هم وارد دنیای استایل مردانه کرد.

این اکسسوری مردانه یعنی همان کیف پول به جز نگهداری از پول های شما، ظاهر جذاب تر و شیک تری برای شما میسازد. شما میتوانید از یک کیف پول با چرم قهوه ای که ظاهری کلاسیک به شما میدهد استفاده کنید یا اینکه کمی جسارت به خرج دهید و رنگ های روشن با پارچه هایی متنوع را امتحان کنید.

شال گردن

شال گردن از آن اکسسوری های جذاب و دوست داشتنی است که بیشتر در فصول سرد سال مورد استفاده قرار میگیرد. اما شما برای استفاده از شال گردن در تابستان نیز میتوانید انواع نازک تر و خنک تر آن را انتخاب کنید.

از رنگ ها و طرح های زیبا و جذاب استفاده کنید و برای موقعیت های متفاوت میتوانید در نحوه گره زدن آن تنوع ایجاد کنید.

کلاه

کلاه های از اجزای بسیار دوست داشتنی اکسسوری ها هستند که شما را هم از نور خورشید و هم از سرما محافظت میکنند. داشتن چند کلاه زمستانی و تابستانی در کمد هر مرد شیک پوشی واجب است.

شما برای تغییر در استایل خود میتوانید از مدل های متنوع کلاه استفاده کنید و به استایل خود تنوع دهید.

کروات

شاید این اکسسوری در کمد تمامی اقایان وجود دارد و احتمالا هم بیشتر در مواقع رسمی از آنها استفاده میشود اما شما با خرید چند کروات که طرح های شلوغ و فانتزی دارند یتوانید در استایل اسپرت خود هم از آنها استفاده کنید.

در استایل های رسمی میتوانید به جای استفاده از کروات از پاپیون نیز استفاده کنید.

عینک

انواع عینک میتواند تاثیر بسیار زیادی در استایل به خصوص چهره بوجود اورد. اگر عینکی هستید میتوانید از چند عینک متفاوت استفاده کنید و اگر هم عینکی نیستید میتوانید از عینک ها آفتابی برای جذاب تر شدن خود استفاده کنید.

دستبند و گردن بند

اگر جسور هستید و عاشق تجربه کردن چیزهای جدید، و دوست دارید سنت ها و قوانین را بشکنید به شما توصیه میکنیم که از دستبند و گردنبند برای تغییر در ظاهر خود استفاده کنید.

فراموش نکنید که این موارد جایگاه ثابتی در دنیای مد ندارند پس باید هوشمندانه عمل کنید اما به هر حال این اکسسوری مردانه یکی از مواردی است که میتواند تاثیر خوبی در استایل شما مخصوصا استایل های رسمی بگذارد.

دسته بندی ها :

به اشتراک بگذارید :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید